Словенската актерка Инти Шрај од ,,До балчак'' ги покажа своите секси нозе! (ФОТО)

Инти Шрај е словенска актерка која своите студии ги завршува во Франција.

Таа ги воодушеви сите со својата главна улога како Тереза во македонскиот филм До балчак.

Инти уште во филмот беше забележана како преубава жена, па дури имаше и сцени каде професионално и без срам го покажа своето голо тело.

Неодамна на Фејсбук се појави нејзина фотка во облека на Баба Мразица, објавена од нејзин колега. Сите воздивнуваат по нејзините секси нозе.

ЕХФ ЕУРО: Ова е еден од најдобрите натпревари на првенството

Каква игра! Со конечен резултат од 25:25 може да се каже дека ова е еден од најдобрите напревари на шампионатот, стои во последната објава на официјалната страна на Фејсбук на ЕХФ ЕУРО. 

 

Драматично до самиот крај: Македонија остана непоразена

Драматично до самиот крај. Македонските ракометари ни приредија натпревар за паметења против европскиот шампион Германија. 

Со резултат од 25-25 Македонија останува единствената непоразена селекција во групата „Ц“ со што останува и на првото место во групата.

Браво момци!

Најчитани

Твитови