ЗАСТРАШУВАЧКО: Дарко Лазич навлечен на „бела црта“! (Фото)

По објавувањето на видео кое покажува дека младиот пејач Дарко Лазиќ се шмрка, ексклузивно дознаваме дека има барем два слични видео клипови на кои уште неколку познати ѕвезди освен музиката се занимаваат и со „белиот свет“!

 

Се работи за, како што открива нашиот извор, два постари пејачи кои се многу популарни меѓу публиката на сите генерации! Полицијата сеуште трага по главниот дилер на шоуто! 

Повеќе детали за аферата во Србија наречена „црта“ ќе бидат објавени деновиве! 

ЕХФ ЕУРО: Ова е еден од најдобрите натпревари на првенството

Каква игра! Со конечен резултат од 25:25 може да се каже дека ова е еден од најдобрите напревари на шампионатот, стои во последната објава на официјалната страна на Фејсбук на ЕХФ ЕУРО. 

 

Драматично до самиот крај: Македонија остана непоразена

Драматично до самиот крај. Македонските ракометари ни приредија натпревар за паметења против европскиот шампион Германија. 

Со резултат од 25-25 Македонија останува единствената непоразена селекција во групата „Ц“ со што останува и на првото место во групата.

Браво момци!

Најчитани

Твитови