ЕКСКЛУЗИВНО: Осмомартовско лудило со Саша Матиќ во Белград (Фото+Видео)

„Краљ изгубљених ствари“, „Наџи нову љубав“, „Мило моје“, „Рузмарин“....се само дел од хитовите со кои синоќа Саша Матиќ ја запали поранешната Белградска арена, а истовремено и ги разнежни припадничките на понежниот пол.

Еуфорија, огномети, одлични светлосни ефекти беа само дел од сценариото кои дополнително влијаеа за концеротот да го достигне нивото кое го имаат светските ѕвезди.

Гостите на концерот  Аца Лукас, Пеџа Меденица и Александра Пријовиќ дополнително се потрудија да ја вжештат уште повеќе веќе врелата атмосфера пеејќи ги своите хитови и нудејќи забава на високо ниво за сечиј вкус.

Екипата на Ексклузив.мк се најде на местото на главното случување, се со цел да ви пренесе дел од атмосферата. Погледнете и уживајте:

 
 
 
 
 

Кога рекламата е беспрекорно доба, ефектот е следен! (Видео)

Добра реклама значи добар профит и за газдата и за вработените... Но што со потрошувачите?

Ќе ве насмее до солзи ова видео, во кое желбата за секнударно слабеење и без напор, го натерала буцкото да купи крема со која ќе добие „мускули“! 

 

Колач за 30 минути: Чоколаден путер од кикирики!

Колач кој се топи во уста и остава без здив.
Магични се слатките задоволста, особено кога се толку совршено подготвени, а нивната подготовка не трае долго.

Подготовката на колачот е лесна и едноставна, не одзема повеќе од половина час, а вкусот е како да е приготвуван со часови додека да се добие тоа совршенство. 

Во видеото подоле го имате цел рецепт за негова подготовка:

 

Најчитани

Твитови