Кафељников збеснува поради провокативните фотографии на ќерка му (Фото)

Познатиот руски тенисер, Јевгениј Кафељников не може да го чува бесот во себе пооради премногу слободните фотографии кои ги објавува неговата ќерка.

Олесија Кафељников тврди дека сака да поставува провокативни фотографии на Инстаграм и дека татко и не може тоа да и го забрани.

Јевгениј во бес пред неколку месеци дури и објави дека неговата ќерка се дрогира и затоа не знае што прави.

Кога рекламата е беспрекорно доба, ефектот е следен! (Видео)

Добра реклама значи добар профит и за газдата и за вработените... Но што со потрошувачите?

Ќе ве насмее до солзи ова видео, во кое желбата за секнударно слабеење и без напор, го натерала буцкото да купи крема со која ќе добие „мускули“! 

 

Колач за 30 минути: Чоколаден путер од кикирики!

Колач кој се топи во уста и остава без здив.
Магични се слатките задоволста, особено кога се толку совршено подготвени, а нивната подготовка не трае долго.

Подготовката на колачот е лесна и едноставна, не одзема повеќе од половина час, а вкусот е како да е приготвуван со часови додека да се добие тоа совршенство. 

Во видеото подоле го имате цел рецепт за негова подготовка:

 

Најчитани

Твитови