Непознат маж ја претепал Анабела на улица

Анабела наводно се карала со маж околу паркинг место, а набрзо била викната и полиција. Како што тврди пејачката, мажот ја удрил, а констатирани и биле и гребаници.

„Дојде до караница околу паркинг место. Министерството за внатрешни работи повика и екипа на Брза помош, Анабела не е пренесена во болница, но се здобила со мали повреди“, велат од итната помош.

Кога рекламата е беспрекорно доба, ефектот е следен! (Видео)

Добра реклама значи добар профит и за газдата и за вработените... Но што со потрошувачите?

Ќе ве насмее до солзи ова видео, во кое желбата за секнударно слабеење и без напор, го натерала буцкото да купи крема со која ќе добие „мускули“! 

 

Колач за 30 минути: Чоколаден путер од кикирики!

Колач кој се топи во уста и остава без здив.
Магични се слатките задоволста, особено кога се толку совршено подготвени, а нивната подготовка не трае долго.

Подготовката на колачот е лесна и едноставна, не одзема повеќе од половина час, а вкусот е како да е приготвуван со часови додека да се добие тоа совршенство. 

Во видеото подоле го имате цел рецепт за негова подготовка:

 

Најчитани

Твитови