Александра Пријовиќ на подарок доби автомобил од 35.000 евра

Пејачката Александра Пријовиќ иако сега научи да вози, веќе на подарок доби „ѕвер“ од автомобил со кој може да се пофали. 

Александра со идниот сопруг доби автомобил вреден 35.000 евра. Станува збор за Мерцедес кој е во нејзина сопственост веќе две недели.

Веќе со години таа има желба да научи да вози и да има автомобил, но не можела тоа да го реализира поради голем број на обврски. На крај, минатата година почнала да вози часови, а тестовите ги положила од прв пат. Тогаш тогашното нејзино момче решило да ја награди.

Кога рекламата е беспрекорно доба, ефектот е следен! (Видео)

Добра реклама значи добар профит и за газдата и за вработените... Но што со потрошувачите?

Ќе ве насмее до солзи ова видео, во кое желбата за секнударно слабеење и без напор, го натерала буцкото да купи крема со која ќе добие „мускули“! 

 

Колач за 30 минути: Чоколаден путер од кикирики!

Колач кој се топи во уста и остава без здив.
Магични се слатките задоволста, особено кога се толку совршено подготвени, а нивната подготовка не трае долго.

Подготовката на колачот е лесна и едноставна, не одзема повеќе од половина час, а вкусот е како да е приготвуван со часови додека да се добие тоа совршенство. 

Во видеото подоле го имате цел рецепт за негова подготовка:

 

Најчитани

Твитови