Идна домќинка: Невеста испила премногу, па не се појавила на сопствената венчавка

Една идна невеста е уапсена затоа што на пат на нејзината венчавка возела во пијана состојба, па така да не ни стигнала на потребната локација. Не е познато зошто Амбер Јанг (32) тргнала сама и целосно пијана на сопствената венчавка, но по пат успеала да удри три автомобили додека да пристигне полицијата.

Една личност претрпела полесни повреди и била префрлена во најблиската болница. Полицијата и ставила лисици на рацете и ја однела во станицата.

Невестата по трезнењето во полициската страница е пуштена на слобода, но не е познато дали пристигнала на сопствената венчавка.

Кога рекламата е беспрекорно доба, ефектот е следен! (Видео)

Добра реклама значи добар профит и за газдата и за вработените... Но што со потрошувачите?

Ќе ве насмее до солзи ова видео, во кое желбата за секнударно слабеење и без напор, го натерала буцкото да купи крема со која ќе добие „мускули“! 

 

Колач за 30 минути: Чоколаден путер од кикирики!

Колач кој се топи во уста и остава без здив.
Магични се слатките задоволста, особено кога се толку совршено подготвени, а нивната подготовка не трае долго.

Подготовката на колачот е лесна и едноставна, не одзема повеќе од половина час, а вкусот е како да е приготвуван со часови додека да се добие тоа совршенство. 

Во видеото подоле го имате цел рецепт за негова подготовка:

 

Најчитани

Твитови