НАЈСЕБИЧНА МАЈКА НА СВЕТОТ: Тоа што го направи го запрепасти ЦЕЛИОТ СВЕТ! (Видео)

НАЈСЕБИЧНА МАЈКА НА СВЕТОТ: Тоа што го направи го запрепасти ЦЕЛИОТ СВЕТ! 

Дали постои можност еден родител да е толку себичен да го направи тој чекор, кој го направи оваа мајка со своето мало девојче. 
Секакви родители имаме видено благодарение на друштвените мрежи и видео снимките, но оваа мајка дефинитивно е влезена во тесна конкуренција за најлош родител на светот. 

А што точно направи таа... За разлика од голем број мајки, кои би ги чувале децата од обилен дожд, оваа на обилни врнежи од дожд, го користеѓе сопственото дете како чадор. 

 

 

Кога рекламата е беспрекорно доба, ефектот е следен! (Видео)

Добра реклама значи добар профит и за газдата и за вработените... Но што со потрошувачите?

Ќе ве насмее до солзи ова видео, во кое желбата за секнударно слабеење и без напор, го натерала буцкото да купи крема со која ќе добие „мускули“! 

 

Колач за 30 минути: Чоколаден путер од кикирики!

Колач кој се топи во уста и остава без здив.
Магични се слатките задоволста, особено кога се толку совршено подготвени, а нивната подготовка не трае долго.

Подготовката на колачот е лесна и едноставна, не одзема повеќе од половина час, а вкусот е како да е приготвуван со часови додека да се добие тоа совршенство. 

Во видеото подоле го имате цел рецепт за негова подготовка:

 

Најчитани

Твитови