Нема да верувате: Вонземјаните ни доаѓаат на посета, постојат и докази! (Видео)

Американските пилоти својата средба со НЛО ја снимиле уште во 2015 година, но дури сега е тргната ознаката на „тајност“ за овој материјал.

Една од најголемите мистерии на денешницата е прашањето дали постојат ителигентни суштества во другите делови на Универзумот и ако постојат дали тие личат на нас...

Ова видео е снимено во 2015 година со камера која се наоѓа на воен авион на американската војска. На него можете да ја слушнете реакцијата на пилотот кога пред него гледа вонземјанско летало, како и самото летало, кое се движи многу брзо.

Еден од пилотите подоцна за „Тајмс“ изјавува дека му било јасно дека ова летало не е од овој свет. 

Кога рекламата е беспрекорно доба, ефектот е следен! (Видео)

Добра реклама значи добар профит и за газдата и за вработените... Но што со потрошувачите?

Ќе ве насмее до солзи ова видео, во кое желбата за секнударно слабеење и без напор, го натерала буцкото да купи крема со која ќе добие „мускули“! 

 

Колач за 30 минути: Чоколаден путер од кикирики!

Колач кој се топи во уста и остава без здив.
Магични се слатките задоволста, особено кога се толку совршено подготвени, а нивната подготовка не трае долго.

Подготовката на колачот е лесна и едноставна, не одзема повеќе од половина час, а вкусот е како да е приготвуван со часови додека да се добие тоа совршенство. 

Во видеото подоле го имате цел рецепт за негова подготовка:

 

Најчитани

Твитови