Се сеќавате на Смит од „Сексот и Градот“? Еве како изгледа денес

 

Нетрпеливоста помеѓу Сара Џесика Паркер и Ким Катрал неодамна ескалираше со тоа што Ким јавно и порача на колешката да ја остави на мир, како и дека таа не и е ниту семејство ниту пријател за да во деновите кога почина нејзиниот брат и праќа поддршка.

За расправијата помеѓу славните актерки веќе неколку недели медиумите непрекинато пишуваат, а фановите се разочарани од фактот дека нивните миленички не се во добри односи. Ким Катрал токму поради тоа не сака да го снима третиот дел од филмот „Сексот и градот“.

Сега се огласи и згодниот Смит, односно актерот Џејсон Луис, која во разговор за КТЛА во Лос Анџелес бил прашан на чија страна е во овој јавен конфликт.

– Ако не можеш да кажеш ништо убаво, тогаш не кажувај ништо. Морам да кажам дека Сара секогаш беше толку мила и толку професионална, и мислам дека луѓето треба да се сеќаваат на нивната грациозност и на работите кои им ги пружија. Тука ќе застанам, затоа што немам ништо добро да кажам – рекол Смит. Меѓутоа, новинарот Сем Рубин не бил задоволен од одговорот на Луис, па го прашал дали убавите критики за Сара, всушност, значат дека е во нејзиниот тим.

– Би можел да кажам „да“. Каква грациозна дама. Секогаш беше толку добра кон мене – се изјаснил актерот.

– Другите луѓе не биле добри кон тебе? – прашал новинарот.

– Сара беше извонредна – кратко и јасно одговорил Луис.

Да потсетиме, Џејсон Луис во серијата „Сексот и градот“ го толкуваше ликот на Смит, љубовникот и љубовта на Саманта Џоунс, кој единствено успеал да ја „скроти“ во врска. Но, очигледно подобар впечаток во реалниот живот му оставила нејзината лута соперничка.

Еве како денес изгледа секси заводливиот Смит:

Незаборавна забава: Кафана Тарапана го прослави својот прв роденден!

Галерија: 

Кафана Тарапана го прослави својот прв роденден! 

Една година исполнета со незаборавни моменти и уживање! Уникатно место за одлична забава, превкусна храна и загарантирано одлична атмосфера. После 1 година работа со над 100 забави, повеќе од 50 семејни прослави, дефинитивно станаа омилено место во градот на секоја генерација. Тарапана не е само обична кафана ова е кафана со душа во која се ужива во комбинација со вкусна храна и разновидна музичка програма.

Вчеравечер по повод една година постоење направија незаборавна роденденска забава. Како секогаш, и овој пат се потрудија на своите гости да им приредат повеќе од одлична забава. За атмосферата да биде вистинска "тарапана" се погрижија безвременскиот Дарко Филиповиќ и Dj Boban Nikolic.

Во продолжение погледнете дел од атмосферата:

Галерија: 

Нова жешка акција во реалното шоу „Задруга 2“: Бане и Зерина заборавија на камерите и се препуштија на страстите! (ВИДЕО)

„Задруга 2“ се повеќе личи на еротско реално шоу. Поради фактот што 24 часа учесниците се под видео надзор, што е и нормално, тие упорно бараат место каде ќе се сокријат и разменат пар нежности. Засега единствено место каде нема камери е туш кабината па ова е омилено место на паровите! Последни кои беа уловени на ова место беа Бане и Зерина...

Позната руска актерка физички нападна жена од публика, откако таа го спомна нејзинот син кој има Дунов синдром! (ВИДЕО)

Познатата руска актерка Евелина Бледанс физички нападна жена од публиката, откако на несоодветен начин го спомна нејзинот син кој има Дунов синдром.

Четириесетидеветгодишната актерка која го очекува своето трето дете, гостуваше во емисијата „Во живо“ и зборуваше за бременоста во постари години, а една жена во публиката и рече дека го загрозува зравјето на нејзиното неродено дете, бидејќи во тие години е опасно да се раѓа.

„Што ти е? Сакаш да родиш уште едно болно дете? Сакаш да имаш уште едно дете со Даунов синдром? На никој не му се потребни такви деца, ни тебе, ни на општеството“, рече Елена Лебедева, жената од публиката.

Актерката по оваа изјава, мирно стана, тргна кон неа и и удри шамар пред камерите.

„Ќе те искршам. Тоа е мое дете. За мене можеш да зборуваш што сакаш, но остави ги на мира моите деца“, рече актерката.

Најчитани

Твитови