МекГрегор го изненади светот: Ова никој не го очекуваше

Конор МекГрегор, УФЦ борец кој неодамна беше уапсен поради напад во автобус во Њујорк покажа дека поседува и своја нежна страна.

Иако беше уапсен поради напад на свој колега, поради што и му се заканува 7 годишна затворска казна, Ирецот се однесува како се да е во најдобар ред.

На својот Инстаграм тој објави фотографија со својата сопруга и 11 месечниот син со опис:

„Ја имам најдобрата работа на светот, а тоа е чување на семејството. Ако ги чувате луѓето околу себе и тие ќе ве чуваат вас“, напиша тој.

Ирецот сака да се претстави како сериозен семеен човек и се обидува да го поправи имиџот кој му е сериозно нарушен.

Позитива на денот: Куче стана хит на социјалните мрежи поради преслаткиот начин на кој го пречекува сопственикот!

Златен ретривер стана хит на социјалните мрежи, откако е снимен како се радува на доаѓањето на својот сопственик.

Иако видеото трае неколку секунди, тоа беше доволно да освои бројни срца на љубителите на животни на Интернет.

Ким Кардашјан на мета на критичарите поради изгледот на 5 годишната Норт: Нашминкана како триесетгодишна девојка!

Семејството Вест уживаше во концертот по мисата во неделата. Иако Канје направи добра атмосфера на сцената, ѕвезда на денот беше неговата петгодишна ќерка Норт Вест. Норт Вест носеше црн фустан со бретели кој од страна имаше моден додаток во форма на пердуви, а во комбинација со црни чизми Д-р Мартинс.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Get it, Northie 🖤🙌🏽 Song: “Power” - Kanye West #SundayService

A post shared by Kardashian Jenner Kids FanPage (@dashkids) on

Многумина забележаа дека петгодишното девојче има професионална шминка, што го осудија преку социјалните мрежи бидејќи Ким Кардашјан неодамна изјави дека на галеницата ѝ дозволуваат шминка само кога игра додека е дома.

 

извор: Makfax

Најчитани

Твитови