Сигурно се сеќавате на Руби, а еве како денес изгледа славната актерка (галерија)

Пред повеќе од една деценија македонската публика будно ги следеше сплетките на Руби во истоимената мексиканска теленовела.

 

Барбара Мори, која ја имаше улогата на злобната заводничка, за два дена ќе го прослави својот 39. роденден и сè уште изгледа одлично.

Во февруари минатата година, Барбара стапи во брак со 27-годишниот бејзбол играч Кенет Реј Сигман.

Барбара е мајка на 18-годишно момче, кое успешно се пробива во модната индустрија.

Згодната актерка, родена во Уругвај, има своја линија долна облека и неретко се вклучува во хуманитарни активности, особено во кампањи за подигање на свеста за рак на дојка, бидејќи таа самата успеала да извојува победа над оваа страшна болест.

Видео туторијал: Направете си совршена пунџа за само една минута!

Casual пунџа е ин веќе неколку години и сеуште котира високо во светот на фризурите. Оваа опуштена фризура е одлична за дневна, но и вечерна варијанта. Во продолжение погледнете како сами да ја направите за само една минута...

На свадбата се појави поранешната девојка на младоженецот и направи невидена драма!

Поранешната девојка на младоженецот упаднала на самиот чин на венчавката облечена во венчаница.

Снимката на која поранешната во венчаница упаѓа на најубавиот дел од церемонијата, со шминка и фризура станала вирална.

Daily Mail пишува дека поранешната девојка, која младоженецот го влечела за рака во еден момент паднала на колена, викала дека таа не е виновна за раскинувањето и дека тој мора да и се врати.

Погледнете:

Ова е актерката која ќе ја глуми принцезата Дијана во најскапата серија на „Нетфликс“

Актерката Ема Корин ќе ја толкува улогата на принцезата Дијана во хит - серијата „Круната“, објави „Нетфликс“.

Корин рече дека е исклучително возбудена и почестена што ќе му се приклучи на актерскиот тим за четвртата сезона.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

different hairs of the last 6 months, a wee compilation

A post shared by Emma Corrin (@emmalouisecorrin) on

„Серијата ја следам од првата епизода, а помислата дека ќе се приклучам на неверојатно талентирана актерска екипа е речиси надреална“, рече таа.

„Принцезата Дијана беше икона и нејзиното влијание врз светот сè уште е длабоко и поттикнувачко“, рече Корин.

Корин е брилијантен талент и веднаш нè освои кога му се приклучи на тимот како Дијана Спенсер“, рече авторот на серијата, Питер Морган.

Најчитани

Твитови