Порно ѕвездата откако откри дека имала афера со Трамп веднаш беше уапсена!

Сторми Даниелс, порно ѕвездата која тврди дека имала афера со американскиот претседател на САД, Доналд Трамп е уапсена синоќа додека настапувала во стриптиз клуб во Коламбус, Охајо, вели нејзиниот адвокат за Fox News.

Даниелс, чие вистински име е Стефани Клифорд, тврди дека имала сексуални односи со Трамп во 2006 година кога тој веќе бил во брак со Меланија Трамп, изјава која Трамп ја негира. 

Таа го тужеше Трамп и неговиот долгогодишен личен адвокат Мајкл Коен и бара да се поништи договорот за молчење кој го потпишала неколку дена пред изборите во САД во 2016 година.

Адвокатот на Даниелс, Мајкл Авенати напиша на Твитер дека Даниелс е уапсена, бидејќи "му дозволила на клиент да ја допира на сцена, на начин кој не е сексуален".

Инаку, законот во Охајо забранува допирање на танчерка во стриптиз клуб, на сите оние кои не се во сродство со неа.

"Дали некој се шегува? Тие повикуваат полиција за ова? Нема поголем криминал овде? Ова беше местенка и политички мотивирано", напиша Аванти.

Тамара Тодевска го покажа трудничкото стомаче! (ФОТО)

Тамара Тодевска е активна трудница, изгледа одлично, па речиси и не налкикува дека скоро е влезена во седмиот месец од бременоста. Неодамна објави фотографија каде што го покажува своето трудничко стомаче, па слободно можеме да кажеме дека бременоста ѝ прилега доста.

Тајни кои ги кријат личностите родени во знакот Вага!

Вагите се познати по тоа што имаат високо развиени логички способности, па умеат правилно да расудуваат. Меѓутоа, во продолжение откријте некои работи кои се помалку познати за овие личности.

Вагите тежнеат кон долги и значајни врски

Ретко која личност родена во знакот Вага ќе се пронајде во кратките врски без смисла. Тие се спремни да бидат трпеливи и да ја чекаат вистинската личност.

Тие се особено внимателни

Вагите знаат многу повеќе отколку што покажуваат. Тие постојано го набљудуваат светот околу себе и си „прават белешки“ во својата глава за сето она што го гледаат.

Вагите умеат да бидат непредвидливи

Кога е во прашање Вагата, не постои секогаш баланс. Како воздушен знак, тие може да бидат непредвидливи. Во еден момент може да помислите дека целосно сте ги сфатиле овие личности, но веќе наредниот Вагата ќе направи нешто што не сте ни помислувале.

Најчитани

Твитови