Натали Халкро и Оливија Пирсо: Тежат милиони и важат за најсексипилните модни блогерки во светот!

Блогерките Натали Халкро и Оливија Пирсон познати на јавноста пo реалното шоу “WAGS”.

Истата крв ја објаснува и сличната телесна градба, односно бујните облини кои убавиците често ги нагласуваат со своите стајлинзи. Ништо поинаку не е ни кога се во прашање костимите за капење. 

Атрактивните блогерки кои можат да се пофалат со повеќе од милион следбеници на социјалните мрежи, за капење на плажите во Мајами избраа предизвикувачки костими за капење каде во прв план се нивните раскошни облини.

Тамара Тодевска го покажа трудничкото стомаче! (ФОТО)

Тамара Тодевска е активна трудница, изгледа одлично, па речиси и не налкикува дека скоро е влезена во седмиот месец од бременоста. Неодамна објави фотографија каде што го покажува своето трудничко стомаче, па слободно можеме да кажеме дека бременоста ѝ прилега доста.

Тајни кои ги кријат личностите родени во знакот Вага!

Вагите се познати по тоа што имаат високо развиени логички способности, па умеат правилно да расудуваат. Меѓутоа, во продолжение откријте некои работи кои се помалку познати за овие личности.

Вагите тежнеат кон долги и значајни врски

Ретко која личност родена во знакот Вага ќе се пронајде во кратките врски без смисла. Тие се спремни да бидат трпеливи и да ја чекаат вистинската личност.

Тие се особено внимателни

Вагите знаат многу повеќе отколку што покажуваат. Тие постојано го набљудуваат светот околу себе и си „прават белешки“ во својата глава за сето она што го гледаат.

Вагите умеат да бидат непредвидливи

Кога е во прашање Вагата, не постои секогаш баланс. Како воздушен знак, тие може да бидат непредвидливи. Во еден момент може да помислите дека целосно сте ги сфатиле овие личности, но веќе наредниот Вагата ќе направи нешто што не сте ни помислувале.

Најчитани

Твитови