Живот како на филм: Холивудска актерка живее со сопругот и дечкото под ист покрив!

Актерката Тилда Свинтон која е позната по нејзиниот неконвенционален живот и впечатлив стил, одамна не се грижи за туѓото мислење

Таа поголемиот дел од времето живее во град во северна Шкотска, но нејзиниот живот потполно се променил откако се вљубила во 18 години помладиот сликар Сандро Копо потполно со што по кратко време без поголема драма му го соопштила тоа и на нејзиниот невенчан сопруг, уметникот Џон Бајрне, со кого има две деца, близнаците Хавиер и Хонор.

Славната актерка и нејзиниот дечко Сандро се запознале во 2004 година на сетот за филмот „Хрониките од Нарнија: Лавот, вештерката и плакарот“, а парот предизвикувал големо чудење бидејќи неколку години живееле под ист покрив со нејзиниот поранешен партнер, за тој да може да учествува во воспитувањето на нивните близнаци Хавиер и Хонор кои денес имаат 20 години.

Тилда отсекогаш инсистирала дека ништо не е неконвенционално и дека Џон и покрај тоа што се отселил, редовно ги посетува.

„Сето тоа е многу здодевно. Таткото на моите деца и јас сме многу добри пријатели, јас сега сум во среќна врска со друг човек. И сите сме пријатели. Животот не мора да биде комплициран. Мора да сочувствуваш и да не се обвинуваш себеси ако се искомплицираат работите“, изјавила актерката во интервју.

Видео туторијал: Направете си совршена пунџа за само една минута!

Casual пунџа е ин веќе неколку години и сеуште котира високо во светот на фризурите. Оваа опуштена фризура е одлична за дневна, но и вечерна варијанта. Во продолжение погледнете како сами да ја направите за само една минута...

На свадбата се појави поранешната девојка на младоженецот и направи невидена драма!

Поранешната девојка на младоженецот упаднала на самиот чин на венчавката облечена во венчаница.

Снимката на која поранешната во венчаница упаѓа на најубавиот дел од церемонијата, со шминка и фризура станала вирална.

Daily Mail пишува дека поранешната девојка, која младоженецот го влечела за рака во еден момент паднала на колена, викала дека таа не е виновна за раскинувањето и дека тој мора да и се врати.

Погледнете:

Ова е актерката која ќе ја глуми принцезата Дијана во најскапата серија на „Нетфликс“

Актерката Ема Корин ќе ја толкува улогата на принцезата Дијана во хит - серијата „Круната“, објави „Нетфликс“.

Корин рече дека е исклучително возбудена и почестена што ќе му се приклучи на актерскиот тим за четвртата сезона.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

different hairs of the last 6 months, a wee compilation

A post shared by Emma Corrin (@emmalouisecorrin) on

„Серијата ја следам од првата епизода, а помислата дека ќе се приклучам на неверојатно талентирана актерска екипа е речиси надреална“, рече таа.

„Принцезата Дијана беше икона и нејзиното влијание врз светот сè уште е длабоко и поттикнувачко“, рече Корин.

Корин е брилијантен талент и веднаш нè освои кога му се приклучи на тимот како Дијана Спенсер“, рече авторот на серијата, Питер Морган.

Најчитани

Твитови