Луна му прати поздрав на Слоба од Дубаи: Малата Џогани во постела друг!(ФОТО)

Поради сите настани, натписи и шпекулации околу неа и нејзиниот поранешен љубовник Слоба Радановиќ а воедно и неговиот развод од сопругата Кија, малата Џогани одлучи да се изолира од се така што замина за Дубаи. 

Пред да замине на ова патувањето, таа истакна дека оди со нејзин добар пријател, а кога на Инстаграм објави видео во живо, јасно е дека со истиот тој „пријател“ Луна го дели креветот. 

Дали навистина се само пријатели како што вели Џогани или веќе му најде замена на Слоба останува да видиме.

Позитива на денот: Куче стана хит на социјалните мрежи поради преслаткиот начин на кој го пречекува сопственикот!

Златен ретривер стана хит на социјалните мрежи, откако е снимен како се радува на доаѓањето на својот сопственик.

Иако видеото трае неколку секунди, тоа беше доволно да освои бројни срца на љубителите на животни на Интернет.

Ким Кардашјан на мета на критичарите поради изгледот на 5 годишната Норт: Нашминкана како триесетгодишна девојка!

Семејството Вест уживаше во концертот по мисата во неделата. Иако Канје направи добра атмосфера на сцената, ѕвезда на денот беше неговата петгодишна ќерка Норт Вест. Норт Вест носеше црн фустан со бретели кој од страна имаше моден додаток во форма на пердуви, а во комбинација со црни чизми Д-р Мартинс.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Get it, Northie 🖤🙌🏽 Song: “Power” - Kanye West #SundayService

A post shared by Kardashian Jenner Kids FanPage (@dashkids) on

Многумина забележаа дека петгодишното девојче има професионална шминка, што го осудија преку социјалните мрежи бидејќи Ким Кардашјан неодамна изјави дека на галеницата ѝ дозволуваат шминка само кога игра додека е дома.

 

извор: Makfax

Најчитани

Твитови