Ѕирнете во луксузниот дом на згодниот Кристијан Греј!

Пентхаусот на згодниот Кристијан Греј од "Fifty Shades" неодамна се најде на пазарот, а единствено нешто што би можело да ги разочара обожавателите е тоа што ја нема познатата црвена соба.

Луксузниот стан со три спални соби и три купатила се наоѓа во зградата Ескала на Четвртата авенија во Сиетл, а може да биде ваш доколку сте спремни за него да издвоите 11,5 милиони долари. 

Апартманот, токму како и самата зграда, стана популарен по снимањето на филмот "Fifty Shades of Grey" и неговите продолженија.

Покрај трите спални соби, луксузниот апартман поседува и приватен лифт кој води до станот со прекрасен панорамски поглед кон градот.

 

Позитива на денот: Куче стана хит на социјалните мрежи поради преслаткиот начин на кој го пречекува сопственикот!

Златен ретривер стана хит на социјалните мрежи, откако е снимен како се радува на доаѓањето на својот сопственик.

Иако видеото трае неколку секунди, тоа беше доволно да освои бројни срца на љубителите на животни на Интернет.

Ким Кардашјан на мета на критичарите поради изгледот на 5 годишната Норт: Нашминкана како триесетгодишна девојка!

Семејството Вест уживаше во концертот по мисата во неделата. Иако Канје направи добра атмосфера на сцената, ѕвезда на денот беше неговата петгодишна ќерка Норт Вест. Норт Вест носеше црн фустан со бретели кој од страна имаше моден додаток во форма на пердуви, а во комбинација со црни чизми Д-р Мартинс.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Get it, Northie 🖤🙌🏽 Song: “Power” - Kanye West #SundayService

A post shared by Kardashian Jenner Kids FanPage (@dashkids) on

Многумина забележаа дека петгодишното девојче има професионална шминка, што го осудија преку социјалните мрежи бидејќи Ким Кардашјан неодамна изјави дека на галеницата ѝ дозволуваат шминка само кога игра додека е дома.

 

извор: Makfax

Најчитани

Твитови