Слоба уловен како излегува од станот на Луна Џогани ден пред „Задруга 2!“(ФОТО)

По информацијата која самата Луна ја откри дека Слоба бил во нејзиниот стан ден пред нејзиното влегување во втората сезона на „Задруга“ и ја поминале ноќта заедно, српските медиуми се фрлија на работа и дознаа малку повеќе. Според изворот Слоба кај Џогани пристигнал во доцните вечерни часови, а си заминал наредниот ден. 

„Сите се изненадивме кога го видовме Слоба во доцните часови на Кошутњак. Јасно ни беше дека оди кај Луна. Тој пристигна околу 23ч, остана кај неа, а си замина наредниот ден околу  14 часот. Веднаш по него, од зградата излезе Луна со своето куче и се прошета по крајот. Беше во опуштено издание, се гледаше дека тогаш се разбудила. Само тие знаат што се случувало меѓу тие четири ѕида, вели сосетка која успеала да го фотографира Слоба.

Сите очи вперени во неа: 47-годишната „Росалинда“ мами воздишки, во зелена креација!

Талија Соди мами воздишки каде и да се појави. 47-годишната мексиканска актерка, позната по улогата на „Росалинда“, изгледаше фантастично на забава по повод Греми во Беверли Хилс, Калифорнија.

На свечноста, убавата телевизиска ѕвезда носеше зелена креација со пердуви од колекција од сопствената модна линија, за која соработува со Macy’s.

 

Знаци дека си имате работа со психопат!

Според податоците кои ги даваат психолозите, од 1 до 4% од вкупното население на Земјата се психопати. Психопатските тенденции кај некоја личност можат да бидат скриени и тешко може да се открие.

Психопатијата е синдром кој е демонстриран од бездушноста кон другите луѓе, неспособноста да се сочувствува, да се почувствува искрено каење за повредување на други луѓе, лажење, егзистенција и нереални емоционални реакции.

1. Тие немаат емоции

2. Тие спијат многу малку

3. Сакаат да прават другите да се чувствуваат виновно

4. Тие се харизматични и сакаат да се центар на внимание

5. Тие се нарцисоидни

6. Тие лажат постојано

7. Тие се неодговорни

 

Легендарни грешки на реклами, ќе ве насмеат до солзи!

Покрај оние навистина добри и успешни има и такви реклами кои ќе ви го привлечат вниманието но со грешките кои ги имаат, по што и ќе ги запаметите... Во продолжение погледнете - легендарни грешки на реклами,  кои ќе ве насмеат до солзи! 

 

 

 

Најчитани

Твитови