Не сака да се жени, па донесе одлука: Сурогат мајка ќе му роди дете на Милан Станковиќ!

Иако важи за миленик на публиката, со години наназад Милан Станковиќ истакна дека не може да ја најде сродната душа.

Токму поради тоа, како што пренесува „Скандал“, Станковиќ ќе ангажира сурогат мајка да му роди син.

Бидејќи не му оди во љубовта по врската со Рада Манојловиќ, пејачот одлучил да тргне по стапките на Кристијано Ронадло и да стане татко на неконвенционален начин.

Според пишувањата на спомнатиот магазин, Милан разговарал со некои пријателки тие да му подарат потомство, а дека тој за возврат ќе им обезбеди иднина, под услов да немаат право на детето.

Станковиќ не се огласи по овој повод, но изворот тврди дека се уште не донел конечна одлука.

Позитива на денот: Куче стана хит на социјалните мрежи поради преслаткиот начин на кој го пречекува сопственикот!

Златен ретривер стана хит на социјалните мрежи, откако е снимен како се радува на доаѓањето на својот сопственик.

Иако видеото трае неколку секунди, тоа беше доволно да освои бројни срца на љубителите на животни на Интернет.

Ким Кардашјан на мета на критичарите поради изгледот на 5 годишната Норт: Нашминкана како триесетгодишна девојка!

Семејството Вест уживаше во концертот по мисата во неделата. Иако Канје направи добра атмосфера на сцената, ѕвезда на денот беше неговата петгодишна ќерка Норт Вест. Норт Вест носеше црн фустан со бретели кој од страна имаше моден додаток во форма на пердуви, а во комбинација со црни чизми Д-р Мартинс.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Get it, Northie 🖤🙌🏽 Song: “Power” - Kanye West #SundayService

A post shared by Kardashian Jenner Kids FanPage (@dashkids) on

Многумина забележаа дека петгодишното девојче има професионална шминка, што го осудија преку социјалните мрежи бидејќи Ким Кардашјан неодамна изјави дека на галеницата ѝ дозволуваат шминка само кога игра додека е дома.

 

извор: Makfax

Најчитани

Твитови