Јасемин од „Вљубениот ерген“ наскоро ќе стане мајка на близнаци – еве како изгледа актерката во последните месеци од бременоста!

Убавата актерка Синем Мустафа Услу или позната како Јасемин од „Вљубениот ерген“ наскоро ќе стане мајка

Ова за Синем (33) е по трет брак. Таа е доста активна на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Babası çocukları öptü, gitti💙

A post shared by SİNEM MUSTAFA USLU (@sinemmustafauslu) on

Турските медиуми пишуваат дека убавата актерка ќе стане мајка на близнаци и тоа две момчиња.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😍 cumartesi bizde böyle❤️

A post shared by SİNEM MUSTAFA USLU (@sinemmustafauslu) on

Првпат се омажи во 2008 година, а бракот траеше две години. Потоа повторно се омажи во 2013 година, а тој брак траеше само една година. По се изгледа ова е трета среќа со продуцентот Мустафа Услу со кој се венчаше во 2016 година.

Сите очи вперени во неа: 47-годишната „Росалинда“ мами воздишки, во зелена креација!

Талија Соди мами воздишки каде и да се појави. 47-годишната мексиканска актерка, позната по улогата на „Росалинда“, изгледаше фантастично на забава по повод Греми во Беверли Хилс, Калифорнија.

На свечноста, убавата телевизиска ѕвезда носеше зелена креација со пердуви од колекција од сопствената модна линија, за која соработува со Macy’s.

 

Знаци дека си имате работа со психопат!

Според податоците кои ги даваат психолозите, од 1 до 4% од вкупното население на Земјата се психопати. Психопатските тенденции кај некоја личност можат да бидат скриени и тешко може да се открие.

Психопатијата е синдром кој е демонстриран од бездушноста кон другите луѓе, неспособноста да се сочувствува, да се почувствува искрено каење за повредување на други луѓе, лажење, егзистенција и нереални емоционални реакции.

1. Тие немаат емоции

2. Тие спијат многу малку

3. Сакаат да прават другите да се чувствуваат виновно

4. Тие се харизматични и сакаат да се центар на внимание

5. Тие се нарцисоидни

6. Тие лажат постојано

7. Тие се неодговорни

 

Легендарни грешки на реклами, ќе ве насмеат до солзи!

Покрај оние навистина добри и успешни има и такви реклами кои ќе ви го привлечат вниманието но со грешките кои ги имаат, по што и ќе ги запаметите... Во продолжение погледнете - легендарни грешки на реклами,  кои ќе ве насмеат до солзи! 

 

 

 

Најчитани

Твитови