Јована Јоксимовиќ се огласи по шпекулациите дека таа е причината за разводот на Северина и Игор!

Пред неколку дена српските медиуми пишуваа дека наводно Северина Којиќ и Игор Којиќ се разведуваат а како причина за нивниот развод беше наведена водителката Јована Јоксимовиќ.

Имено, наводоно Драган Којиќ Кеба на својата слава ги поканил Жељко и Јована , а кога Севе дознала  ги спакувала куферите и заминала во Загреб.

Како што пренесуваат медиумите таа не ја поднесува водителката бидејќи во една емисија ја спомнала нејзината мајка.

Кога од порталот „Ало“ и се јавила на Јована да ги прокоментира овие написи, таа одговорила:

„Навистина не сакам да се занимавам со тие глупости и да коментирам, ве молам рзберете ме“ изјави Јоксимовиќ.

Гласините за нивниот развод се зголемија и кога Северина не се појави на концертот на Кеба.

Меѓутоа, изгледа од разводот нема ништо бидејќи популарниот брак пред некој ден бил фотографиран како се шета во близина на нивниот стан.

Сите очи вперени во неа: 47-годишната „Росалинда“ мами воздишки, во зелена креација!

Талија Соди мами воздишки каде и да се појави. 47-годишната мексиканска актерка, позната по улогата на „Росалинда“, изгледаше фантастично на забава по повод Греми во Беверли Хилс, Калифорнија.

На свечноста, убавата телевизиска ѕвезда носеше зелена креација со пердуви од колекција од сопствената модна линија, за која соработува со Macy’s.

 

Знаци дека си имате работа со психопат!

Според податоците кои ги даваат психолозите, од 1 до 4% од вкупното население на Земјата се психопати. Психопатските тенденции кај некоја личност можат да бидат скриени и тешко може да се открие.

Психопатијата е синдром кој е демонстриран од бездушноста кон другите луѓе, неспособноста да се сочувствува, да се почувствува искрено каење за повредување на други луѓе, лажење, егзистенција и нереални емоционални реакции.

1. Тие немаат емоции

2. Тие спијат многу малку

3. Сакаат да прават другите да се чувствуваат виновно

4. Тие се харизматични и сакаат да се центар на внимание

5. Тие се нарцисоидни

6. Тие лажат постојано

7. Тие се неодговорни

 

Легендарни грешки на реклами, ќе ве насмеат до солзи!

Покрај оние навистина добри и успешни има и такви реклами кои ќе ви го привлечат вниманието но со грешките кои ги имаат, по што и ќе ги запаметите... Во продолжение погледнете - легендарни грешки на реклами,  кои ќе ве насмеат до солзи! 

 

 

 

Најчитани

Твитови