Пајак крена погребна кола додека луѓето го изнесуваа ковчегот од црква

На Твитер се појави фотографија која во исто време е шокантна и смешна – пајакот крева погребен автомобил во момнентот кога луѓето го изнесуваат ковчегот од црквата.

Не е познато дали сликата забележана на улиците на Лондон е сурова реалност или сцена од филм, но сликата веднаш стана популарна социјалната мрежа.

Навивачка со соблекување ја слави секоја победа на Лацио!!

Една од најголемите навивачки на калчо лигашот Лацио, Ана фалки секојдневно ја покажува својата љубов кон омилениот клуб.

Оваа секси дама иако има 47 години нема проблем да го покаже своето тело, но секако само во исклучителни прилики за клубот.

Атрактивната Ана ветила дека по секоја победа на Лацио таа ќе се соблече и фотографира, а потоа фотките ќе ги објави на социјалните мрежи.

Ова ветување на среќа на нејзините фанови на Инстаграм и навивачите на Лацијалите, Ана ги исполнува.

Сораја се пофали, фановите видоа нешто друго: „Градите ти се поголеми од главата“ (ФОТО)

Сораја Вучелиќ се пофали со торбичките од луксузниот бренд, но нејзините следбеници Louis Vuitton не ги интересираше премногу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💫💋

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

33-годишната старлета позираше во светлуцав фустан, а во прв план беа нејзините гради. Иако доби бројни комплименти, некои од фановите забележаа дека „нејзините гради се поголеми од нејзината глава“, а коментаритете гласеа, „Мала ти е главата или големи ти се градите?“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧡

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Најчитани

Твитови