Се кршеше како Бамби, но не се откажа од високите потпетици (Видео)

На оваа жена изгледот и е многу поважен од безбедноста!

Таа не се откажала од високте потпетици ни на минусни температури, а не ледот се кршеше како Бамби о легендарната сцена кога за првпат застанува на лед. Се обидела да оди нормално, потоа клечејќи, а оваа гледка ги насмеа корисниците на социјалните мрежи.

Погледнете и вие дали на крајот паѓа:

 

Карлеуша се пофали на Инстаграм со новите одчила од 6.500 долари

Дека пејачката Јелена Карлеуша не штеди кога станува збор за нејзиниот изглед покажала многупати. Овој пат таа се пофали на Инстаграм со новите Шанел очила, за кои објави и фотографија дека чинат 6.500 долари.

Сораја докажа дека носи гаќички (Фото)

Сораја Вучелиќ е позната по провокативното облекување, но и по тоа дека не носи гаќи под мини здолништата. Меѓутоа, таа одлучила на своите следачи на Инстаграм да им покаже дека понекогаш знае да се појави и во долна облека.

Познатата старлета позирала во црвени тренерки. По објавувањето на фотографијата добила многу коментари меѓу кои им онакви дека си се заиграла со Фотошопот.

Најчитани

Твитови