EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

АЛБАНСКАТА ПЕЈАЧКА ПОКАЖА ДВОГЛАВ ОРЕЛ, ПА ЈА ГАЃАА ВО ГЛАВА – се појави морничава снимка од моментот, се сруши на земјата па настана молк (ВИДЕО)

Пејачката со албанско потело Бебе Реџа беше погодена со телефон во лице на еден концерт, а поради тоа таа мораше да оди на шиење.

Имено, некој од публиката ја погодил со мобилен телефон на концертот во Њујрок.

Пејачката настапувала во розов комбинизон кога тргнала накај публиката од каде долетал мобилниот телефон и ја погодил во лице.

Пејачаката изгубила рамнотежа, се обидела да продолжи да пее, но потоа се срушила на колена. Веднаш од тимот истрчале да и помогнат и ја тргнале од бината.

Погледнете го моментот:

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

До крајот на неделава ќе бидат издадени сите ваучери за туризам

Angela

Најстудено во Битола, најмногу снег во Маврово

Angela

Како ли му е на фотографот кој ја сликал Дара Бубамара – силиконите на пејачката поголеми од главата, за да ја посети оваа плажа искеширала 25 илјади евра (ФОТО)

Angela