EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

Ал Пачино повторно ќе стане татко на 83 години, неговата девојка (29) е во осмиот месец од бременоста

Ал Пачино чека дете со девојката Нур Алфалах (29), која е бремена во осмиот месец. Оскаровецот и Алфалах се во врска од април 2022 година, а последен пат беа видени заедно минатиот месец во отмениот ресторан „Е Балди“ во Лос Анџелес, пишува Дејли Мејл.

83-годишниот Пачино, е татко на три деца со две сопруги: ги дели 22-годишните близнаци Оливија Пачино и Антон Џејмс Пачино со Беверли Д’Анџело и Џули Пачино со Јан Тарант.

Веста за бременоста се појави истиот месец кога и Роберт де Ниро објави дека го чека седмото дете со девојката Тифани Чен.

Парот се уште не открил дали ќе има син или ќерка, а идната мајка на неговото четврто дете е 54 години помлада од легендарниот актер.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Денеска е главниот празник посветен на Јован Крстител

Angela

КОПИЈА НА СВОЈАТА МАЈКА – се соблече во бикини ќерката на Мелита Ракичевиќ, кога ќе видите каква убавица е Барбара ќе подзинете (ФОТО)

Angela

Пет начини за губење на салото од стомакот

Angela