EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Анастасија во петтиот месец од бременоста изгледа поубаво од било кога – го прегрна Гудељ, а глетката ги стопи следбениците (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ уживаат во Севиља, а фудбалерот се грижи се да биде по вкусот на неговата избраничка. Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ наскоро ќе станат родители. Таа е во петтиот месец од бременоста и треба да се породи во септември, а младиот пар, како што открија, ќе добие наследничка.

Анастасија Ражнатовиќ ужива со Немања Гудељ во Севиља, а сега на социјалните мрежи се појави нивна заедничка фотографија.

Имено, фудбалерот ја изнел на вечера, па тој момент го овековечиле, а сите забележале дека Анастасија во петтиот месец изгледа подобро од било кога.

Анастасија е облечена во костум, додека тој е облечен во маица и фармерки, а позираат прегрнати.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

18-годишна девојка загина во сообраќајка на автопатот Скопје – Куманово

Angela

ФОТО: Анастасија и Немања го напуштија Белград, фудбалерот не ја испушта од прегратка, а еве каде ги полнат батериите

Angela

Природни состојки кои помагаат во ублажување на изгорениците од сонце: Особено едната ја имаме дома сите!

Angela