EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Анастасија го прегрнува пехарот, Гудељ ја бакнува – фудбалерот објави емотивна фотографија по загубата на бебето, сите зборуваат за овој детаљ на лицето на пејачката!

Фудбалерот Немања Гудељ и неговиот фудбалски клуб „Севиља“ триумфираа против Рома во финалето на Лига Европа минатата недела.

По трагедијата која им се случи и Анастасија Ражнатовиќ го загуби бебето во петтиот месец од бременоста, ова беше прв среќен момент за двајцата кој не можеа да го сокријат.

За време на прославата за пехарот кај Гудељ се мешаа емоции во текот на целата вечер, па во еден момент плачеше, па се радуваше.

Тој сега откако спласнаа емоциите објави фотографија со Анастасија која го држи пехарот, а тој ја бакнува во главата.

Ќерката на Цеца иако не сакаше да ги покаже емоциите на среќа, тоа се забележува преку нејзината насмевка на лицето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nemanja Gudelj (@nemanjagudelj)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Ѓоковиќ се сликаше со навивач, па му тутна сто евра! (ВИДЕО)

Angela

Премиер-лигата ја претстави новата топка за зимската сезона (ФОТО)

Angela

Јунешкото од 390 се качи на 510 денари за килограм, а свинското е поскапено за 20 отсто

Angela