EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Анастасија за првпат се појави во јавноста откако го загуби бебето, облеана во солзи го бодреше Немања, а она што тој го напиша на Инстаграм ќе ве натера да заплачете (ФОТО+ВИДЕО)

Српскиот фудбалерот Немања Гудељ вчера во Будимпешта играше во финалето на Лига Европа, неговиот тим победи, а на трибините се појави пејачката Анастасија Ражнатовиќ.

Анастасија покрај се што и се случи, го развесели својот избраник, иако пред само неколку дена ја дознаа тажната вест дека го загубиле бебето. Со неа беше и возачот на Немања, Рашид, а откако неговиот тим победи, Рашид објави видео на кое тој и Анастасија плачат на цел глас.

– После се што се случи годинава, вака треба да биде, му благодарам на бога – напиша Рашид.

Да потсетиме, Немања Гудељ во понеделникот со своите следбеници ја сподели тажната вест дека Анастасија Ражнатовиќ има спонтан абортус во петтиот месец од бременоста.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Џехва доживеа непријатност на сцена: Маж ја плескаше по задникот додека ја пееше ТРЕСИ ТРЕСИ- следеше ШОК РЕАКЦИЈА

Angela

Првиот македонски селектор Андон Дончевски „упадна“ на тренинг на А репрезентацијата

Angela

Се празнува Св. Еразмо Охридски

Angela