EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Анастасија Ражњатовиќ денеска слави роденден, Цеца и честитала на емотивен начин: Овие сцени ја допреа! (ВИДЕО)

Пејачката Анастасија Ражњатовиќ денеска полни 25 години.

Со оглед на тоа дека се наоѓа во Севиља, далеку од семејството, младата ѕвезда нема да може да го прослави со своите најблиски, но тука е нејзиниот партнер Немања Гудељ.

Видеото може да го погледнете ТУКА

Една од тие честитки посебно ја допрел, каде ја гледаме токму неа додека била мало девојче.

Покрај видеото додала и емоџи кои плачат, многу срциња и раце кои се молат…

Нејзината мајка, Цеца Ражнатовиќ исто така објавила емотивни снимки додека Анастасија била малечка и напишала:

„Се најубаво ти посакувам“ – и порачала Цеца.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Поранешната српска тенисерка гола во када во Дубаи – ги предупреди следбениците дека не е за тие со слабо срце, огромните гради едвај ги прекри со рацете (+18)

Angela

72-годишен битолчанец осомничен за силување на малолетно девојче

Angela

Како ли му е на фотографот кој ја сликал Дара Бубамара – силиконите на пејачката поголеми од главата, за да ја посети оваа плажа искеширала 25 илјади евра (ФОТО)

Angela