EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Анастасија Ражњатовиќ денеска слави роденден, Цеца и честитала на емотивен начин: Овие сцени ја допреа! (ВИДЕО)

Пејачката Анастасија Ражњатовиќ денеска полни 25 години.

Со оглед на тоа дека се наоѓа во Севиља, далеку од семејството, младата ѕвезда нема да може да го прослави со своите најблиски, но тука е нејзиниот партнер Немања Гудељ.

Видеото може да го погледнете ТУКА

Една од тие честитки посебно ја допрел, каде ја гледаме токму неа додека била мало девојче.

Покрај видеото додала и емоџи кои плачат, многу срциња и раце кои се молат…

Нејзината мајка, Цеца Ражнатовиќ исто така објавила емотивни снимки додека Анастасија била малечка и напишала:

„Се најубаво ти посакувам“ – и порачала Цеца.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Како кучето да го заштитите од жештините?

Angela

Што знае бебе што е онлајн шопинг за 10.000 долари?

Angela

Погледнете како изгледа АКТИВЕН ВУЛКАН, снимката е зачудувачка (ВИДЕО)

Angela