EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

АНАСТАСИЈА СКРИШУМ ГО СНИМАШЕ ГУДЕЉ: Сите гледаа во неговата глава, фудбалерот без ниту едно влакно на косата – видеото каде е ќелав тешко да и го прости!

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ отпатувала за Франција со својот партнер Немања Гудељ, а со нив е и братот на Немања, Драгиша со неговата понежна половина.

Анастасија вчера беше забележана на семеен ручек, а денес отпатува за топлиот Сен Тропе каде сите заедно уживаат.

За овој повод и топло време таа облече комбинација со голи рамена, а на главата носела венче.

Додека таа се снимаше, во кадар влета и Немања кој во моментов нема коса на себе иако беше препознатлив по долгата фризура.

Инаку за потсетување фудбалерот неодамна беше во Турција за да си пресади коса, а во таа прилика го сними целиот процес на пресадување во клиниката, а на докторот му подари дрес.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

НИВНАТА ЉУБОВ НЕ МОЖЕШЕ ВЕЧНО ДА ЈА КРИЈАТ – овој колега од „ѕвездите на гранд“ е момчето на нашата победничка Славица, сите добро го знаете! (ФОТО)

Angela

Пилешко во сос од печурки: Брза и лесна подготовка

Angela

Ова се новите „Pixel 6“ и „Pixel 6 Pro“

Angela