EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Ана Ивановиќ објави фотографија од јајцата, а сите се чудат за една работа (ФОТО)

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ им го честиташе празникот на своите следбеници на Инстаграм. Ана Ивановиќ, која моментално е во блажена состојба, сподели фотографија со корпа со јајца, со порака: „Среќен Велигден“.

Многумина забележале дека Ана не ги бојадисала јајцата, туку ги ставила во плетена корпа со трева и цвеќиња.

Инаку, Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг, фудбалерот Бастијан Швајнштагер го очекуваат своето трето дете. Тие веќе имаат два сина, а полот на третото дете се уште не го откриле.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Кик бокс клубот Шампион од балканскиот куп „Balkans best fighters“ во Ниш се закити со 8 медали

Angela

Дали ја знаете разликата помеѓу физичката и емоционалната глад?

Angela

Неделен хороскоп: Непредвиден пресврт за Стрелците, нова љубов за Лавовите, промени за Рибите…

Angela