EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Ана Ивановиќ објави фотографија од јајцата, а сите се чудат за една работа (ФОТО)

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ им го честиташе празникот на своите следбеници на Инстаграм. Ана Ивановиќ, која моментално е во блажена состојба, сподели фотографија со корпа со јајца, со порака: „Среќен Велигден“.

Многумина забележале дека Ана не ги бојадисала јајцата, туку ги ставила во плетена корпа со трева и цвеќиња.

Инаку, Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг, фудбалерот Бастијан Швајнштагер го очекуваат своето трето дете. Тие веќе имаат два сина, а полот на третото дете се уште не го откриле.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Луѓето кои изневеруваат најмногу сакаат еден вид секс, кој многумина го избегнуваат

Angela

Чарлс Трети со благодарност до народот: Вашата поддршка е најголемиот подарок за крунисувањето

Angela

Напиток кој го решава проблемот со мрзливите црева

Angela