EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Ана Николиќ односите со Раста ги нарече „одвратни“, а потоа менаџерот издаде една тајна! (ВИДЕО)

Како гостин во емисијата „Амиџи шоу“ пејачката Ана Николиќ одговараше на незгодни прашања во делот „Што повеќе би сакал да направиш“, а во таа прилика уште еднаш суптилно го „боцна“ својот поранешен сопруг, познатиот рапер Стефан Ѓуриќ Раста.

„Што би сакала повеќе – никогаш да не си го запознала Раста или никогаш да не си имале пороци? – гласеше прашањето што водителот го прочита за Ана.

-Никогаш да не сум имала порок. Раста мораше да се случи. Ние сме во одвратни односи. Се шегувам, рече Ана.

о одговорот се вклучи менаџерот Саша Мирковиќ кој откри една тајна.

„Абе ајде! Дури се договорија Раста да гостува на концертот на Ана во Арена“ – ја издаде Саша.

Ана на тоа одговори: „Под услов да напише песна. Некои од затворот, кои јас ги знам“.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Дневен хороскоп: Среќата ќе биде на страната на еден знак

Angela

МВР: Употребата и продажбата на пиротехнички средства е опасна и казнива

Angela

НЕЈЗИНИОТ ТАТКО Е ТРЕНЕР НА ПОЗНАТ СКОПСКИ ФУДБАЛСКИ КЛУБ – никогаш нема да претпоставите чија ќерка е Тара Симов, голманот ќе стане дедо следната недела!

Angela