EXCLUSIVE MK
Uncategorized

АРАПИТЕ ЌЕ ПОЛУДАТ ПО ОВАА СНИМКА – прво позираше во танга на базен, а сега девојката на Роналдо започна ново хоби, во земјата е единствена која го прави тоа!

Партнерката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез се пофали дека започнала да учи да тверка.

Девојката на фудбалерот на својот Инстаграм профил објави дека има ново хоби.

Инфлуенсерката започнала да тренира тверкање, а милионските следбеници „полудеа“ кога видоа како таа тоа го прави совршено и со леснотија.

Многумина коментираа дека ова ќе ги налути арапските фанови и граѓани поради нивните строги закони кон жените.

Инаку таа неодамна се најде на мета на критиките од Арапите бидејќи позираше во костим за капење покрај базен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

За потсетување Роналдо и семејството се пресели неодамна во Саудиска Арабија каде мора да живеат по нивните правила. Тој и Георгина добија посебна дозвола од владата за заеднички живот во нивната земја.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Денеска облачно време и дожд – сепак ни доаѓа и сонцето, еве од кога

Angela

ОВАА ЗАДРУГАРКА Е СПРЕМНА ЗА „ОНЛИ ФАНС“ – ги покажа голите гради среде емитување во живо (ФОТО+18)

Angela

Велигденско јајце – симбол на Христовото Воскресение, еве зошто се токму во црвена боја

Angela