EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

БЕЛГРАД ГОРИ: И на Карлеуша и е топло, пејачката само по едно „крпче“ на себе за кое пукнала 675 евра – и вие ќе гледате во делот кој најмногу се луфтира (ФОТО)

Јелена Карлеуша вчервечер се појавила во еден хотел во центарот на Белград, за да и пружи поддршка на колешката Милица Павловиќ, која во тоа време пред публиката го претставуваше албумот „Лав“.

Поп-ѕвездата се појавила во друштво на својот пријател и соработник Зоран Бирташевиќ, а со изгледот ги воодушевила присутните.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Таа се облекла во својата омилена боја, облекла високи потпетици, брутални кратки панталони, Луј Витон торбичка, голем шешир, но и корсет чија цена е 675 евра.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ЖИВОТОТ ЌЕ ВИ СЕ ПРОМЕНИ ДОКОЛКУ СЕ ПОМОЛИТЕ НА СВЕТЕЦОТ: Денеска е Василиј Острошки, доколку имате болен во домот направете го ова!

Angela

Хороскоп: Супер полната месечина во Стрелец носи големи предизвици

Angela

Дневен хороскоп – овој знак да не се грижи за ситници, а особено еден ќе добие финансиска добивка која не ја очекува!

Angela