EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

БЕЛ ПРОВИДЕН ФУСТАН И БЕЛА ТАНГА – на Наташа Беквалац и беше незгодно што на настапот сите гледаа во овој долен детаљ од телото (ФОТО)

Иако неодамна ја извести јавноста дека ќе паузира со настапи бидејќи не се чувствува најдобро, Наташа Беквалац синоќа настапи во Подгорица.

За настапот, таа избра многу смела и провокативна комбинација, која се состоеше од проѕирен тесен фустан под кој јасно се гледаше долната облека.

Бидејќи Наташа никогаш не изгледала подобро, тешко беше да се тргнат очите од нејзините секси облини во бели секси гаќички, па направи целосен хаос на сцената.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Хрватска има најдебели граѓани во ЕУ, ќе се препишува фитнес на рецепт!

Angela

Заврши идентификацијата на сите 45 жртви од автобуската несреќа во Бугарија

Angela

„ГАЗДАРИЦАТА СЕ ОПУШТИ“ – девојката на Огнен Амиџиќ среде емисија се појави само во кошула, сите се прашуваа само едно кога видоа колку е кратка! (ФОТО)

Angela