EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

БЕЛ ПРОВИДЕН ФУСТАН И БЕЛА ТАНГА – на Наташа Беквалац и беше незгодно што на настапот сите гледаа во овој долен детаљ од телото (ФОТО)

Иако неодамна ја извести јавноста дека ќе паузира со настапи бидејќи не се чувствува најдобро, Наташа Беквалац синоќа настапи во Подгорица.

За настапот, таа избра многу смела и провокативна комбинација, која се состоеше од проѕирен тесен фустан под кој јасно се гледаше долната облека.

Бидејќи Наташа никогаш не изгледала подобро, тешко беше да се тргнат очите од нејзините секси облини во бели секси гаќички, па направи целосен хаос на сцената.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ТОА МУ ГО ОСТАВИ ВО АМАНЕТ АРКАН НА ВЕЉКО – синот на Цеца го носеше на сопствената свадба, а од тој ден не го извади од себе (ФОТО)

Angela

Личностите родени во овој хороскопски знак имаат добра душа и не се лицемерни

Angela

Дневен хороскоп – денес овој знак тешко ќе излезе на крај со финансиите, а еве што ги очекува рибите

Angela