EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Бен Афлек ја откри тајната на добриот изглед на Џенифер Лопез: Една работа никогаш не прескокнува

Најпознатиот пар на светот Џенифер Лопез и Бен Афлек наскоро ќе ја прослават првата годишнина од бракот. Светските ѕвезди не кријат колку се вљубени еден во друг, па затоа често во јавноста може да се видат како разменуваат нежности.

Актерот сега јавно го пофали изгледот на својата сопруга, нагласувајќи дека таа не се откажува од храната заради витката фигура.

-Ќе ви кажам нешто што ќе ве вознемири. Џенифер само јаде што сака. Буквално што сака. Јаде колачиња, сладолед, сè навистина, откри актерот во шоуто на Дру Баримор.

Сепак, има една работа која Џенифер не ја прескокнува, а тоа е редовното вежбање.

-Таа троши многу време на вежбање и има вистинска работна етика и дисциплина. Таа е најубавата жена на светот. Изгледа спектакуларно, изјави Бен.

Џенифер еднаш зборуваше за нејзиниот тренинг, како и за тоа на што се фокусира.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Како до подготовка до најдобрите есенски плодови – костен

Angela

КОПИЈА НА СВОЈАТА МАЈКА – се соблече во бикини ќерката на Мелита Ракичевиќ, кога ќе видите каква убавица е Барбара ќе подзинете (ФОТО)

Angela

НЕА ЈА САКАШЕ ПРЕД ЦЕЦА – атрактивната актерка ставила точка на нивната љубов откако ја ишишал поради болната љубомора, му родила и дете! (ФОТО)

Angela