EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

Бијонсе со моќна порака по смртта на Тина Тарнер: Моја сакана кралице…

Среде нејзината турнеја „Ренесанса“, Бијонсе објави емотивна порака на својата веб-страница посветена на Тина.

-Моја сакана кралица, те сакам бескрајно. Многу сум благодарна за твојата инспирација и за сите начини на кои ни го трасираше патот. Ти си сила и издржливост, ти си олицетворение на моќта и страста. Сите ние сме толку среќни што бевме сведоци на твојата добрина и прекрасен дух кој вечно ќе живее, напиша Бијонсе.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Зошто вежбањето некогаш предизвикува качување на килограмите?

Angela

САКАШЕ ДА ГИ ИМА ПРИРОДНИТЕ ГРАДИ НА НЕЈЗИНАТА МАЈКА ПА ЛЕГНА ПОД НОЖ – ќерката на легендарната пејачка непрепознатлива по операциите (ФОТО)

Angela

ФОТО: Софија Милошевиќ во шопинг без градник, мажите во транс

Angela