EXCLUSIVE MK
Uncategorized

БЛЕДА КАКО КРПА И ДРАСТИЧНО ОСЛАБЕНА – Анабела Атијас непрепознатлива по објавата каде прима инфузија во болница (ФОТО)

Пејачката Анабела Атијас не се појавува толку често во јавноста во изминатиов период, па така медиумите многу ретко можат да дознаат нешто за неа.

Таа по долги години музичка кариера реши да се посвети на приватниот живот, па најмногу време поминува со ќерките како и внуката Миа.

Анабела не криела од никогаш колку ужива во улогата на баба чувајќи ја својата внука од ќерката Луна Џогани.

Пејачката неодамна објави и дека завршила на инфузија што ги вознемири нејзините следбеници на Инстаграм, а сега српските медиуми објавија како изгледа таа тој момент.

Анабела била уловена без шминка и со бледо лице, но и драстично ослабена што остава сомнеж дека нешто се случувало со пејачката изминатиов период.

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Намирници кои го успоруваат метаболизмот, а ги консумираме секој ден

Angela

АРАПИТЕ ЌЕ ПОЛУДАТ ПО ОВАА СНИМКА – прво позираше во танга на базен, а сега девојката на Роналдо започна ново хоби, во земјата е единствена која го прави тоа!

Angela

Уште еден скандал во најава – принцот Хари со нови обвинувања за својот брат

Angela