EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Блеска од среќа и убавина: Бремената Анѓелка Прпиќ објави емотивно видео

Актерката Анѓелка Прпиќ ја изненади домашната јавност кога на социјалните мрежи објави емотивно видео на кое го покажува својот гол труднички стомак.

Дека таа е бремена се дозна пред неколку месеци, кога тајната на актерката ненадејно стигна до медиумите.

Комичарката долго време не се огласуваше на оваа тема, не сакајќи да демантира или потврди ниту еден наслов во медиумите, а токму кога се сомневаше во веродостојноста на наводите за бременоста на актерката, таа се појави на јавен настан со нејзиниот стомак до заби и нејзиниот нов дечко рака под рака.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andjelka Prpic (@andjelkap)

Оттогаш бремената Анѓелка Прпиќ многу отворено ја објавува својата благословена состојба преку социјалните мрежи.

Никој не помислуваше дека драмската уметница ќе објави фотографија од ултразвук, тест за бременост и гол стомак.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Одмор за раскажување: Тргнал како патник, а завршил како капетан на авион за Шпанија

Angela

СЛЕДУВААТ ЧЕТИРИ НЕРАБОТНИ ДЕНОВИ – следен петок уште три, до крајот на годината уште „еден тон“ споени викенди!

Angela

Овој човек има повеќе од 500 деца: Поради страв од инцест, доби забрана да донира сперма

Angela