EXCLUSIVE MK
Uncategorized

Бремената Ана ужива со Бастијан: Нејзината убавина е уникатна, а ова скапо парче го привлече вниманието на сите! (ФОТО)

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ повторно е бремена и ужива во секојдневните рутини со сопругот Бастијан Швајнштајгер.

Таа на социјалната мрежа Инстаграм откри како изгледа нејзиниот ден. Денот го започнаа со кафе без кофеин и здрави палачинки. Тие се смешкаа, а таа трудничкиот стомак го покри со широка кошула.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic)

Иако и двајцата беа скромно облечени, многумина забележаа дека Ана има чанта од колекцијата на еден од најскапите брендови.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Трите најчести причини за развод

Angela

ОД ПОЗАДИ КАКО ДА НЕМА НИШТО – Карлеуша позираше во бикини во Дубаи, а атрибутите едвај се воздржаа да не излезат на виделина (ФОТО)

Angela

Ја критикуваа дека се здебелила по породувањето, а сега им ја затвори устата на сите: Еве како денес изгледа Адријана Лима (ФОТО)

Angela