EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Вака тверка, меша и ниша со колкови водителката на утринската програма: Јована Јеремиќ во ултра кус „минич“ ги покажа телесно-танцувачките квалитети

Откако ја водеше Утринската програма во ултра кусо мини фустанче и длабоко деколте, контроверзната Јована Јеремиќ ги покажа телесно-танцувачките квалитети.

Дека не и недостасува енергија и стил за да го истакне сиот свој сексапил, русокосата покажа откако замеша со задницата, заводливо заниша со колковите и почна да тверка, па возбудата ја крена до таа мерка што од жешката глетка некои во режијата едвај усејаа да се воздржат. Патем на секое нејзино наведнување нанапред кон камерата, градите само што не и испаднале од нивното лежиште, што на целиот перформанс му даде дополнителна возбуда.

@jovanajeremicjj #jovanajeremic #forza ♬ Zivot Skup – Cvija & Coby

Но, ако мислевте дека сте виделе се од Јована, грешите, зашто водителката откако се промени, продолжи со истото темпо само што додаде пердуви за следното снимање.

Новиот мини фустан е украсен со пердуви и циркони, а нема сомнеж дека и се допаднал на водителката, која решила што побрзо да го покаже. Во паузите од снимањето на емисијата, Јована ја спушти камерата, па и самата потклекна и реши да се снима одоздола, па во кадарот влетале само нејзините нозе.

Потоа се оддалечила и тргнала да се забавува… И себе си и сите во студиото, апото и преку ТикТок, сите што ја следат. Таа танцуваше, се вртеше и мешаше, а нејзините нозе беа во фокусот за цело време.

Бидејќи секогаш е подобро еднаш да се види отколку сто пати да се раскажува, погледнете ги убаво видеата и видете што секое од нив (по)кажува кога Јована заводливо танцува.

@jovanajeremicjj #jovanajeremic #forza ♬ Temptation – Arash

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ПЕТ совети за ПОДОЛГ СЕКС! Еве неколку трикови со кои можете да го продолжите уживањето

Angela

Зошто да се разбудите и да го почнете денот во 5 часот наутро?

Angela

Му купила „Тоблероне“ на својот син: Еве каква скриена слика тој приметил на кутијата

Angela