EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ВИДЕО: Дилета Леота ужива во бременоста, во бикини на плажа го покажа трудничкиот стомак

Италијанската новинарка Дилета Леота го покажа трудничкиот стомак на плажа во Мајами.

Леота треба да се породи во август, а поголемиот дел од слободното време пред породувањето го поминува на плажа. Таа позираше во бикини, а убавите моменти ги сподели на Инстаграм.

-Сончев стомак, напиша таа покрај видеото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diletta Leotta (@dilettaleotta)

„Прекрасно“, „Изгледаш толку убаво“, „Каков убав стомак“ се само дел од коментарите.

Инаку, популарната спортска новинарка е во врска со германскиот голман Лорис Кариус.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Никогаш нема да поверувате дека таа и е сестра – оваа жена е повлечена од јавниот живот, а и е сестра на Јелена Розга (ФОТО)

Angela

Неуромедика со кардиолошки, ортопедски и ОРЛ пакет!

Angela

Досега 870 граѓани по втор пат се заразиле од Ковид-19

Angela