EXCLUSIVE MK
ЗАБАВА НАСЛОВНА Хумор

Видео кое ќе ве насмее до солзи: Кога Босанец објаснува зошто неговата жена е убава

Новинари од една телевизија од Босна и Херцеговина интервјуирале случајни минувачи во еден парк.

Застанале покрај еден дедо кој седел на клупа и го прашале: „Дали пронашол некоја убава жена?”. Постариот господин без двоумење одговорил: „Токму убава најдов, работи како коњ!”.

Видеото со овој симпатичен Босанец е хит на социјалните мрежи, а многумина коментираа дека тоа е всушност комплимент и дека човекот веројатно мислеле на тоа дека неговата жена е вредна и вистинска домаќинка.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Решение за многу проблеми: Овој сок го чува црниот дроб, го лекува желудникот…

Angela

Пожарот во модуларната болница во Тетово настанал од спој од кабел на дефибрилатор

Angela

Мали нешта за покажување голема љубов

Angela