EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

ВИДЕО: Лејди Гага ги загрижи обожавателите со изгледот, што се случува со неа?

Лејди Гага објави видео на ТикТок со кое ги загрижи фановите и предизвика бројни реакции.

Имено, таа ги рекламираше своите козметички производи Haus Labs. Многумина коментираа дека воопшто не ја препознаваат и дека не им е јасно што направила со својот изглед.

„Ова е таа? Се повеќе личи на Мајли Сајрус“, „Што и се случи?“, „Претерано го користи Оземпик“, се дел од коментарите.

Оземпик е лек наменет за луѓе со дијабетес тип 2 и се користи за подобрување на контролата на шеќерот во крвта. Сепак, сè поголем број познати личности го користат за да ослабат во најкус можен рок.

@ladygaga These NEUTRALS are HOT LIKE THIS RECORD @HausLabs ♬ Princess Diana – Ice Spice & Nicki Minaj

Некои обожаватели на Лејди Гага сметаат дека таа ослабела многу поради улогата на Харли Квин во филмот „Joker 2: Folie a Deux“, чија премиера ќе биде во октомври следната година.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Анастасија Ражнатовиќ го менува животот од корен: Шпанија повеќе не е опцијa за живеење, оваа одлука ќе им го промени животот

Angela

Прва фотографија на Ана Ивановиќ по породувањето – Вака изгледа поранешната тенисерка по третата бременост

Angela

Спасевска: Министерката потфрли, самата платформа за електронски учебници не функционира

Angela