EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ВИДЕО: Пејачката Сара Јо го покажа бујното деколте и извајаната фигура: Со заводлив танц ја вжешти атмосферата на социјалните мрежи

Поп-пејачката Сара Јо објавила жешко видео на својот Инстаграм профил, играјќи на музиката од својата нова песна која допрва треба да биде објавена.

Сара Јо носи боди со бујно деколте и отворени колкови кое совршено ја истакнува нејзината витка линија на тело и долги нозе.

Пејачката на себе носи и ѓердан, црни очила за сонце, високи потпетици и има совршена фризура додека танцува на видеото пеејќи ја својата нова песна со стиховите „Тако ходам“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial)

Инаку, Сара Јо се наоѓа на крајбрежјето на морето, на некое сончево место за разлика од студените и дождливи временски услови кај нас и во регионот.

Видеото предизвикало лавина коментари во кои следбениците на Сара пишувале дека таа навистина изгледа „брутално добро“ и дека одвај чекаат да ја слушнат нејзината нова песна која треба да биде објавена заедно со нејзиниот деби албум.

Како што претходно најавувала на социјалните мрежи, албумот би требало да биде објавен до крајот на јуни.

Повеќе фотографии од Сара Јо:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

СИТЕ ГЛЕДАА ВО НЕА, А МАЛКУМИНА ЗНААТ НИЗ КАКОВ ПЕКОЛ ПОМИНАЛА – животот не ја поштедил водителката на Евровизија (ФОТО)

Angela

СЕ ПРАЗНУВА БЛАГОВЕЦ – ДЕНОТ НА МАЈКИТЕ: Бакнете си ја мајката, на малите деца дупнете им ги ушите

Angela

Кокаинот доаѓа во Европа со јужното овошје?

Angela