EXCLUSIVE MK
ЗАБАВА Хумор

Видео: Пијано момче го провоцираше Тајсон и доби по носот?!

Треба да си навистина многу пијан за да помислиш дека е добро да го провоцираше некогашниот светски шампион во бокс Мајк Тајсон.

Пијано момче во авион се обидело да го провоцира големиот Тајсон, на крајот момчето заврши со крвав носи и неколку модринки.

Железниот Мајк долги години беше страв и трепет за сите ривали во рингот. Но, потоа неговата кариера тргна по надолна линија, Тајсон дури заврши и во затвор. Но, сега во последните неколку години славниот и контроверзен бокс навистина го промени своето однесување и е многу поинаков човек. Смирен, без инциденти и контроверзии. Тајсон според луѓето што го познаваат станал многу смирен и по трпелив.

Можеби овие информации биле причина еден „луд“ патник во авион да помисли дека може да си поигра со легендарниот боксер. Тој на еден лет со сите сили се обидувал да го провоцира мирниот Тајсон, скоро буквално „му се качиувал на глава“ правел секакви глупости, но за жал по него се има граница. Неколку пати Мајк се обидел да го смири момчето но тоа било без успех.

Трпението на Тајсон завршило и пијаното момче си го доби своето.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Угина најстариот бел носорог на светот

Angela

Знаци кои откриваат дека сте ја пронашле вашата сродна душа

Angela

Хороскоп: Супер полната месечина во Стрелец носи големи предизвици

Angela