EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

(ВИДЕО) Северина се сопна и падна на сцената – „ова го правам секогаш кога сакам да одморам“

Хрватската пејачка Северина Вучковиќ падна за време на нејзиниот настап, а видеото сама го сподели со нејзините следбеници на социјалните мрежи.

„Според кореографијата планирав да се фрлам во публиката, но се случи малку порано… Всушност, ова го правам секогаш кога сакам да одморам на сцената…“, се пошегува Северина на своја сметка.

Инаку, настапот на Северина бил организиран во рамките на промоцијата на списанието „HELLO!“ за хрватскиот пазар.

Таа на црвениот тепих пристигна во сега култниот фустан во кој се појави на доделувањето на наградите во Белград во 2012 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

МВР: Лични карти ќе може да се подигаат и во текот на викендот

Angela

Се испружи на подот и легна на земјата – Ана Николиќ ги шокираше следбениците на Инстаграм, оваа фотографија не се „чува“ ниту во приватната архива (ФОТО)

Angela

Нови детали од новата љубов на водителот: Огњен Амиџиќ уште додека бил во брак ја изневерувал убавата Македонка со Мина?

Angela