EXCLUSIVE MK
Занимливости НАСЛОВНА

ВИДЕО: Убавата Наташа тргна да ја извади градата за да ја покаже тетоважата, новинарот остана во шок

Секси Шкотланѓанка му зададе вистински шок на познатиот италијански спортски репортер, кој емитуваше во живо кога таа се обиде да ја покаже нејзината тетоважа на градите.

Се се случуваше додека новинарот Танкреди Палмери беше во етер на каналот SportItalia и зборуваше за „прозорецот“ на трансфери.

Во еден момент, како што може да се види на видеото кое го објави на Твитер, му пријдоа неколку навивачи на Хартс, тимот од Шкотска и разговараа со него.

„Дали знаете за Heart of Midlothian?“ жената го праша новинарот, бидејќи тимот претходно го победи Хибернијан со 3-0.

Кога, пак, новинарот одговори со „да“, Наташа, како што се вика жената, се обиде да му ја покаже тетоважата со Палмери, кој брзаше да ја стави раката за да не се емитува несоодветниот кадар.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ПРОКОЦКАЛ ПАРИ КОЛКУ ДА КУПЕЛ ЦЕЛА НАСЕЛБА И НЕ МУ Е КРИВО – Аца Лукас не жали за изгубените милиони, добро слушнавте МИЛИОНИ!

Angela

Како сокот од цвекло го подобрува имунитетот?

Angela

ЖЕНИТЕ ЌЕ СЕ ЅВЕРАТ И ЌЕ И ЗАВИДУВААТ – еве како изгледа Анѓелка Прпиќ еден месец по породувањето (ФОТО)

Angela