EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Свет

ВИДЕО: Упс, Ева Лонгорија ја тргна раката на Бајден од чудната прегратка

Американскиот претседател Џо Бајден и актерката Ева Лонгорија неодамна се сретнаа во Белата куќа, а неговиот потег го привлече вниманието на нејзините обожаватели.

Бајден одлучи да го прекрши протоколот и наместо да се ракува, ја прегрна Ева. При прегратката, камерите ја „уловија“ раката на Бајден која изгледа како ја допира градата на популарната актерка.

Ваквиот потег предизвика лавина коментари на социјалните мрежи и објави во американските медиуми.

Во Белата куќа беше прикажан филмот „Flamin Hot“ во режија на Лонгорија. Таа на Инстаграм изјави дека е исклучително горда на проекцијата одржана во Белата куќа и дека ова е потсетник на фактот дека се е можно.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Му купила „Тоблероне“ на својот син: Еве каква скриена слика тој приметил на кутијата

Angela

Поранешниот батлер на Чарлс проговори за новиот дрес код за крунисувањето: Една работа особено ќе биде променета од крунисувањето на кралицата Елизабета!

Angela

(ФОТО) Ќерката на Брус Вилис со потресна исповед: „Бев презафатена со моите болести да го забележам тонењето на татко ми“

Angela