EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Ракомет СПОРТ

(ВИДЕО) Химната на Вардар во сабота ќе ечи од гласот на Марија Спасовска

Младата и таленирана Марија Спасовска ќе ја испее химната на Вардар во сабота на мечот против Рај Некар Левен во „Јане Сандански.

Мечот е во рамките на квалификациите за Лигата на Европа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Капитенот Ристовски одговори на провокацијата на претседателот на Славија (Фото)

Angela

ВИДЕО: Една недела куче го чекало сопственикот пред болницата

Angela

Како можеме да го користиме ЧИА СЕМЕТО за РАСТ НА КОСАТА?

Angela